KKK

K: Kas tuuridele on vaja registreerida?

V: Festivalil on nii registreerimisega tuure kui ka registreerimiseta tuure. Registreerimisega tuuridel on vastav märge, et tuur on registreerimisega ning nupp, mis viib registreerimise lehele. Nendel tuuridel, millel ei ole märgitud, et tegu on registreerimisega on elavas järjekorras tuurid igal märgitud algusajal.

 

K: Millistele tuuridele on vaja registreerida?

V: Kõige lihtsam otsida registreerimisega tuure on võimalik läbi meie programmi lehel oleva filtri “Registreerimisega tuurid”, mis asub kaardi all.

 

K: Kuidas saab tuuridele registreerida?

V: Iga hoone lehel, mis on registreerimisega, ilmub registreerimise ajaks nupp paremale, kaardi kohale. Sealt nupult saab edasi liikuda registreerimiskeskkonda. Palume arvestada, et igal tuuril ei ole sama registreerimiskeskkond. Registreerimiseks kasutage ainult vastavaid registreerimiskeskkondi, muul kujul me tuuridele ei registreeri (e-mail, sotsiaalmeedia jne.)

 

K: Millal saab registreerimisega tuuridele registreerida?

V: Registreerimine 2023 aasta tuuridele algab 15. septembril kell 18.00 meie kodulehel. Registreerimine on ainult nendele objektidele, kus on vastav märge.

 

K: Kas tuurid on tasuta? 

V: Jah, meie tuurid on tasuta, kuid sellel aastal (2023) soovime toetada “Stalkeri” muuseumi tegevusi ning ainult nende tuurile registreerimine on sümboolse tasu eest.

 

K: Mis saab kui tuurigrupp on täis?

V: Kuna iga tuuri puhul julgestame gruppide piiranguid, siis paluksime tuurile tulla 15 minutit varem, et oleks suurem tõenäosus soovitud tuurile pääseda. Kui grupid saavad täis, siis palume oodata järgmist tuuri aega.

 

K: Kas tohib tulla tuurile lastega?

V: Meie tuuridele on teretulnud kõik vanusegrupid, mida noorematele inimestele me saame huvi arhitektuuri vastu tõsta, seda parem. Lastega tuuridel käies palume nendel silma peal hoida, et nad tuuri teekonnast ei eralduks, sest mõnede objektide puhul ei ole see ohutu.