PARTNERID

Open House Tallinna projekti väärtused

Open House Tallinn on eriline arhitektuuri- ja kultuuriüritus, mis oma tugeva kontseptsiooniga kutsub partnereid mängima olulist rolli linna oleviku teadvustamises ja tuleviku kujundamises. Meie sündmus koondab uuenduslikke mõtteviise, keskkonna arengut ja kogukondade kaasamist ning sellega loome platvormi erinevatele partneritele, et teha koostööd linna arhitektuuriväärtuste tutvustamisel.

Open House Tallinn on projekt, mis toob kokku arhitektuuri, linnaruumi, professionaalid ja kogukonnad. Avades ruume, mis ei ole kõigile igapäevaselt ligipääsetavad, meie üritus innustab looma vestlusi disainist, esteetikast ja funktsionaalsusest. Koostöö Open House Tallinnaga näitab pühendumust luua keskkonda, kus arhitektuur kutsub esile positiivseid muudatusi ja dialoogi kõigi osapoolte vahel.

Korraldades tuure, loenguid ja tõstes teadlikkust, Open House Tallinn võimendab partnereid tutvustama nende seotust silmapaistva arhitektuuriga, jätkusuutlikkusega ja kogukondade kaasamisega. Teie seotus meiega ei tõsta ainult teie brändi nähtavust, vaid jäädvustab teie pühendumust luua linnaruumi, mis edendab innovatsiooni ja kaasatust.

Huvi ja küsimuste korral palun võta ühendust info@openhousetallinn.ee

Meie partnerid ja toetajad

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis oma 27 riigis asuva 217 tehasega ja 19 000 töötajaga on maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusekivide tootja. Wienerberger AS tegeleb keraamiliste ehitusmaterjalide tootmise ja turustamisega.

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group’i, mis oma 27 riigis asuva 217 tehasega ja 19 000 töötajaga on maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusekivide tootja. Wienerberger AS tegeleb keraamiliste ehitusmaterjalide tootmise ja turustamisega.

Meie tootevalikusse kuuluvad keraamilised tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid, ehitusplokid ja sillused, mis loovad piiramatud võimalused isikupärasteks lahendusteks.
Wienerbergeri keraamilised tooted on kaasaegsed ja keskkonnasõbralikud, looduslikud, praktiliselt hooldusvabad ja erakordselt vastupidavad. Tellised on iidne ja end juba sajandeid tõestanud ehitusmaterjal, mis võimaldab arhitektidel luua kauakestvaid, samas arhitektuurselt uudse lähenemisega hooneid, mis säilitavad oma esteetilise väljanägemise aastakümneteks.

Taristu ja ehitusmaterjalide nutikate lahendustega kujundab Wienerberger tulevasi linnu ja kodusid. Parandame inimeste elukvaliteeti, pakkudes turvalisi eluruume. Töötame välja jätkusuutlikke tooteid ja kontseptsioone hoonete ja kogukonna infrastruktuuride jaoks.

Rohkem Wienerbergerist ja nende lahendustest https://www.wienerberger.ee/

Fotodel on kujutatud Wienerbergeri projekte – Rotermanni Kvartal, Poordi 1 äri- ja eluhoone, Porto Franco, Mustamäe Maarja Magdaleena kirik, Veerenni kvartal

ROCKWOOLi kivivillatooted on kogu maailmas tunnustatud oma kvaliteedi ja uuenduslike lahenduste poolest. Isolatsiooni- ja ehitustooted loovad maailma mastaabis tohutut lisandväärtust ning loovad parema keskkonna tulevastele põlvedele.

ROCKWOOLI tooted on Tallinna arhitektuuri osa ning sobivad suurepäraselt igat tüüpi, vanuse ja otstarbega hoonetele. Sellised haridusasutused nagu MUBA, MURG, PERG on valinud oma hoonetesse ROCKWOOLI tooted, et tagada õpilastele hea õppekeskkond. Kas teadsite, et müra tõttu ei kuule klassiruumides õpilased kuni kolmandikku õpetajate räägitust? 

ROCKWOOLI isolatsioonimaterjalid on ainulaadsed, kuna neil pole mitte ainult soojusomadusi, vaid need tagavad ka suurepärase heliisolatsiooni ja hoone tuleohutuse. Kaasaegses maailmas veedavad inimesed lausa 90% oma ajast hoonetes, mistõttu on mugavus neis kohustuslik. Hooned peavad mitte ainult vastama arhitektuurselt inimeste vajadustele või sobituma ka keskkonda, vaid säästma ka loodust.

ROCKWOOLI jätkusuutlikkus kajastub meie toodetes ja meie missioonis. Loome tooteid, mis säästavad loodust ja loovad mugavust. ROCKWOOLI tooted on valmistatud looduslikust ja maa peal levinuimast mineraalist – kivimist, mis kunagi ei saa otsa. Mugavuse ja puhtama keskkonna tagavad meie tooted, mis on enamasti nähtamatud. 

Olgu selleks hoonestandardite tagamine heitkoguste vähendamise kaudu või infrastruktuuri parandamine, kasutades vähem ressursse – me tagame tulevastele põlvedele parema elu. Samas loovad meie tooted ühiskonda lisatöökohti ja võimaldavad saavutada kliimamuutuse eesmärke ilma loodusressursse kulutamata.

Rohkem ROCKWOOList ja nende lahendustest https://www.rockwool.com/ee/

Fotodel on kujutatud ROCKWOOLi projekte – Muusika- ja Balletikool MUBA, Pelgulinna Riigigümnaasium PERG, Mustamäe Riigigümnaasium MERG ja Vene teater

Ruukki Construction toodab terasel põhinevaid ehitustooteid seintele ja katustele, nii äri- kui ka elamuhoonetele. Meie eesmärk on pakkuda kõrgekvaliteedilisi tooteid ja lahendusi, mis on välja töötatud jätkusuutlikult ning vastavad kõige kõrgematele vastupidavuse nõuetele. Ettevõtte peamised kaubamärgid on Ruukki ja Plannja.

Ruukki Construction toodab terasel põhinevaid ehitustooteid seintele ja katustele, nii äri- kui ka elamuhoonetele. Meie eesmärk on pakkuda kõrgekvaliteedilisi tooteid ja lahendusi, mis on välja töötatud jätkusuutlikult ning vastavad kõige kõrgematele vastupidavuse nõuetele. Ettevõtte peamised kaubamärgid on Ruukki ja Plannja.

Pakume fassaadikatteid, sise- ja välisseina sandwich-paneele, kandvaid profiile, katusetooteid, vihmaveesüsteeme ja päikesekatuse lahendusi. Tänu parimate omadustega terase ja pinnakattematerjalide kasutamisele on meie tooted kerged, vajavad vähe hooldust ja kestavad aastakümneid.

Oleme pühendunud lahenduste arendamisele, mis aitaksid vähendada hoonete süsinikujalajälge. Projekteerime tooteid nii, et paigaldamine tekitaks võimalikult vähe jäätmeid ning need oleksid hoonete lammutamisel taaskasutatavad või ringlusse võetavad. Lisaks aitavad meie energiatõhusad lahendused vähendada hoone energiatarbimist kuni 30% ning juba 2026. aastal oleme esimene ehitusettevõte, mis pakub fossiilkütusevabast terasest ehitustooteid.

Ruukki katuse- ja fassaadikatted on suurepäraselt kombineeritavad teiste ehitus- ja viimistlusmaterjalidega, võimaldades luua ainulaadseid arhitektuurilisi lahendusi. Meil on lai valik tooteid, mis sobivad hästi erinevate hoonetüüpidega ning sulanduvad harmooniliselt ümbritseva hoonestuse ja keskkonnaga, olgu selleks ajalooline piirkond või kaasaegne linnaruum. 

Rohkem Ruukkist ja nende lahendustest https://www.ruukki.com/est

Fotodel on kujutatud Ruukki katuse- ja fassaadikattematerjalide kasutamist erinevates projektides: Kortermajad Jahu tn ja Toompuiesteel, Park Tondi büroohoone, Tehasemaja – Puitehituse kompetentsikeskus Vabaõhumuuseumis

 

Alates 1997. aastast oleme arendanud ja juhtinud kokku üle 500 000 m² kinnisvaraprojekte. Oleme loonud kvaliteetseid keskkondi töötamiseks, ostude sooritamiseks ja majutuseks. Lähtume pikaajalisest strateegiast: juhime tervet arendusprotsessi ning jääme arendatud projektide omanikuks ja üürnikele igapäevaseks partneriks.

Alates 1997. aastast oleme arendanud ja juhtinud kokku üle 500 000 m² kinnisvaraprojekte. Oleme loonud kvaliteetseid keskkondi töötamiseks, ostude sooritamiseks ja majutuseks. Lähtume pikaajalisest strateegiast: juhime tervet arendusprotsessi ning jääme arendatud projektide omanikuks ja üürnikele igapäevaseks partneriks.

Kapiteli äri on saatnud edu. Me ei võta seda iseenesestmõistetavalt ning on hea meel anda oma panus ühiskonda ning aidata abivajajaid.

Toetasime Eesti Kunstiakadeemia juhitud uurimisprojekti „Lõpetamata linn”, mis analüüsis Tallinna linnaehituslikke visioone ja ruumilisi tulevikustsenaariume. Oleme paigaldanud Tallinna linna erinevad väärikad skulptuurid: Kolm munka Taani Kuninga aias, Kultuurihunt Nordic Hotel Forumi ees ning Äratus Nõmmel. Finantseerisime Tallinna vanalinna müüride ja tornide valgustuse rajamist, mille tulemusel sai kaasaegse fassaadivalgustuse üle 40 objekti. Olete oodatud vaatama vanalinna uues valguses ning kuulama audiogiidiga lugusid, mida vanadel majadel ja müüridel sosistada on. 

Kapiteli portfelli Tallinnas kuuluvad erinevad büroohooned, logistikakeskused, Viru Keskus ja kaks hotelli (Nordic Hotel Forum ja Tallink City hotel). Lisaks oleme taastanud 19. sajandi lõpust pärineva Kõltsu mõisa ja mõisaaia Laulasmaal ning avanud selle väärikateks sündmusteks. 

Rohkem Kapitelist ja nende tegevustest https://kapitel.ee/

Fotodel on kujutatud Kapiteli projekte – Arteri Kvartal, Nordic Hotel Forum, Tallinna vanalinna valgustus, Kõltsu mõis ja skulptuur Kolm munka Taani kuninga aias. 

LAUFENi kõrgelt traditsioonilise Šveitsi brändi isiksus peegeldab disaini, kvaliteeti ja funktsionaalsuse sümbioosi. LAUFEN, Roca grupi katuse all tegutsev esindusbränd, on üks maailma juhtivaid tootjaid, kellel on globaalne jaotusvõrk. Üle 130 aasta on LAUFENi kaubamärk kasutanud inimkonnale teadaolevat vanimat muudetavat materjali, et valmistada innovaatilisi sanitaartooteid tipptasemel tehastes legendaarse Šveitsi täpsusega.

LAUFENi jaoks on kvaliteedil kaks aspekti: tootmisteave ja valmistatud vannitoa kõrge praktilise kasutegur, mis sageli pole kohe ilmselge. Šveitsi ettevõte LAUFEN, mis valmistab tooteid, mis võimaldavad hinnaline ressurss – vesi – säästlikult kasutada, näitab sel moel pühendumist loodusvarade säilitamisele ja keskkonnasõbralikule tootmisele.

LAUFENi eesmärk on rikastada inimeste igapäevaelu, luues ainulaadseid ruume heaolu, isikliku hoolitsuse ja tervise jaoks. Alates teenuse kvaliteedist kuni vastutustundliku tootearenduse ja tootmiseni on inimeste ja planeedi heaolu meie kõige tähtsamal kohal kõigis meie tegevustes. Töötame pidevalt selle nimel, et tagada kõrgeim tehnoloogia, kvaliteet, esteetika ja funktsionaalsus kõigis meie lahendustes ning oleme pühendunud jätkusuutlikumale tegutsemisele.

LAUFEN mõtleb keskkonnale ja loodusressurssidele ning rakendab alates projekteerimisest kuni tootmise, tehaste ja funktsionaalsuseni eritehnoloogiaid, et säästa vett, muuta LAUFENi tooted hõlpsasti puhastatavaks ja vähendada kangete kemikaalide kasutamist nende hooldamisel. Paljude toodete konstrueerimisel on peetud spetsiaalselt silmas vajadust tõhustada tootmisprotsessi. LAUFEN hoolib keskkonnast.

EOOSi disainitud LAUFEN save! tualett on madalatehnoloogiline lahendus inimese keskkonnamõjude leevendamiseks. Tegemist on üllatavalt lihtsa tehnilise lahendusega, mis suudab kinni püüda toksiine, mida reoveepuhastusjaamad ei suuda takistada jõgede ja merede saastamist. See võiks oluliselt parandada sanitaartööstuse keskkonnamõju. Veel parem on see, et see näeb hea välja ja selle kasutamiseks on juba saadud sertifikaat kogu Euroopas. Loe lahendusest lähemalt siit: https://www.laufen.com/news-stories/new-award-winning-toilet-offers-global-environmental-benefits

Fotodel on kujutatud LAUFENi projekte – Rocca Towers, Oru Hub Hotell